Uživatel nepřihlášen
Pedrova herní vesnice
RSS kanál blogu
Píše: Pedro - Rubrika: Blogy
Blog nevyjadřuje názor redakce Zing, více zde.
Pedrova herní vesnice

Proč píšu? Proč blog?

Neděle 26.6.2011 20:05 - Autor: Pedro
To se mi líbí

Proč píšu? Proč blog?Vezmeme to pěkně od začátku

Kdo jsem?

Takže, pro začátek by nebylo od věci se představit. Jmenuji se Petr Škvarček, vystupuji pod nicky Jason12 a Pedro. A proč používám dva nicky? Jason12 je nick, který vznikl když mi bylo 12 let, ale Pedro je má stávající přezdívka, obvykle neuslyšíte, že by mi lidé říkali jinak. Kde jsem to skončil...a, už vím!

Proč píšu?

Jsem bývalým redaktorem herního portálu Deitas.cz, aktivním redaktorem IT portálu Poweron.cz a scénáristou herního filmového studia Deitas, což je podprojekt již zmíněného portálu. A proč tedy píšu sem? To je dobrá otázka, a velmi rád na ni odpovím. Redakční činnost týkající se her mě prostě baví, a jelikož herní portál Deitas.cz jaksi ztrácí na aktivitě, rozhodl jsem se psát sem, alespoň prozatím. Určitě nečekejte herní novinky každých pět minut, od toho je tu Zing, přece bych se mu nesnažil konkurovat jeho vlastním výtvorem, hehe. Nicméně v mých článcích najdete některé novinky a mé názory na ně. Sem tam přispěju i nějakou tou recenzí. Rád bych ale příspěl spíše zajímavostmi než novinkami, zajímavostmi, které málokdo zná.

Kdy začnu?

Začneme právě teď. Abyste si nemysleli, že tu jen tak kecám do vzduchu, mám pro vás připravenou takovou menší videorecenzi na celkem zábavnou strategii. Upozorňuji, že se tvorbou videoecenzí nemám prakticky žádné zkušenosti, tak to prosím berte s rezervou.

Tisk
Hodnocení:
( 7.1 / 24 hlasů ) Ohodnoťte článek kliknutím na hvězdičku.
 

Napsat nový komentář

Komentář k blogovému článku Proč píšu? Proč blog?
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
Kenedz68    A kde máš domečky v tví vesnicky? ? :-DKenedz68kenedz686891    27.6.2011 17:40 Kenedz68

A kde máš domečky v tví vesnicky? ? :-D

Fatal.Error=XP    Já jsem Pedra chtěl poučit stejně jako Amahara Blacka... bohužel (nebo bohudík 8-) ) Amahara nejsem. Ale mělo to tak vyznít. Prostě představení se vítá v jakékoli podobě, ale články mají být o dost delší, a upozornit na to jsem musel. Proti tomuhle nic nemám, délka dostačující, videjko za 5* :thumbup:Fatal.Error=XPfatalerrorxp5036    27.6.2011 10:42 Fatal.Error=XP

Já jsem Pedra chtěl poučit stejně jako Amahara Blacka... bohužel (nebo bohudík 8-) ) Amahara nejsem. Ale mělo to tak vyznít. Prostě představení se vítá v jakékoli podobě, ale články mají být o dost delší, a upozornit na to jsem musel. Proti tomuhle nic nemám, délka dostačující, videjko za 5* :thumbup:

Miky člen redakce    Já si myslím opak Fatale. Podle mě nemá cenu se rozepisovat nad článkem, ve kterém se autor představil. Nabídl nám hlavní informace o sobě, což tento článek podle mého splnil. Jsem zvědav na tvé zajímavosti :-)Mikymiky3    27.6.2011 10:14 Miky

Já si myslím opak Fatale. Podle mě nemá cenu se rozepisovat nad článkem, ve kterém se autor představil. Nabídl nám hlavní informace o sobě, což tento článek podle mého splnil. Jsem zvědav na tvé zajímavosti :-)

ߣack KiŁŁer    Jo hele mě se to líbilo. Jenže si udělal tu stejnou chybu jako já když jsem se představil. Představil si se moc krátce. To je částečně dobře a částečně špatně. Dlouhé představení nemusí bavit a málokdo by si ho přečetl, jenže z takhle krátkého článečku se o tobě nic nedozvíme. Dám ti stejnou radu jako mi dal Amahara. Jednou to můžeš zkusit znovu. Já to mám v plánu :) 8/10ߣack KiŁŁerslack-killer6019    26.6.2011 22:57 ߣack KiŁŁer

Jo hele mě se to líbilo. Jenže si udělal tu stejnou chybu jako já když jsem se představil. Představil si se moc krátce. To je částečně dobře a částečně špatně. Dlouhé představení nemusí bavit a málokdo by si ho přečetl, jenže z takhle krátkého článečku se o tobě nic nedozvíme. Dám ti stejnou radu jako mi dal Amahara. Jednou to můžeš zkusit znovu. Já to mám v plánu :) 8/10

Pedro    V pohodě, ten výraz sem teda bral trochu jinak, ale odvyknu si. :)Pedropedro2599    26.6.2011 21:42 Pedro

V pohodě, ten výraz sem teda bral trochu jinak, ale odvyknu si. :)

Fatal.Error=XP    Pedro ještě v tvém komentáři: Nechci rejpat, ale píšeš 'jednak ..., jednak' - jednak je jako 'za prvé' ;´)Fatal.Error=XPfatalerrorxp5036    26.6.2011 20:54 Fatal.Error=XP

Pedro ještě v tvém komentáři: Nechci rejpat, ale píšeš 'jednak ..., jednak' - jednak je jako 'za prvé' ;´)

Pedro    Díky :-) Článek jsem záměrně nedělal dlouhý. Jednak kvůli tomu, že moje minulost není tak dlouhá, a jednak pro to, že čtení o nějakym podprůměrnym redaktorovi by nikoho nebavilo Mimochodem na Fallout 3 jsem videorecenzi již udělal :-) ale tu bych na světlo světa raději netahal, byla dělaná opravdu...na rychlo, ale zájemci si jí můžou prohlédnout na kanálu u videa. Jinak díky za kritiku a stejně tak za přivítání. :)Pedropedro2599    26.6.2011 20:44 Pedro

Díky :-) Článek jsem záměrně nedělal dlouhý. Jednak kvůli tomu, že moje minulost není tak dlouhá, a jednak pro to, že čtení o nějakym podprůměrnym redaktorovi by nikoho nebavilo Mimochodem na Fallout 3 jsem videorecenzi již udělal :-) ale tu bych na světlo světa raději netahal, byla dělaná opravdu...na rychlo, ale zájemci si jí můžou prohlédnout na kanálu u videa. Jinak díky za kritiku a stejně tak za přivítání. :)Komentář byl autorem naposledy upraven 26.6.2011 20:44

Původní verze před úpravami:Díky :-) Článek jsem záměrně nedělal dlouhý. Jednak kvůli tomu, že moje minulost není tak dlouhá, a jednak pro to, že čtení o nějakym podprůměrnym redaktorovi by nikoho nebavilo Mimochodem na Fallout 3 jsem videorecenzi již udělal :-) ale tu bych na světlo světa raději netahal, byla dělaná opravdu...na rychlo, ale zájemci si jí můžou prohlédnout na kanálu u videa. Jinak díky za kritiku a stejně tak za přivítání.

Fatal.Error=XP   1x   Mrazí mě to. (neni překlep) Bohužel, i když je to představení, je to žalostně krátké. 10 ti dát ale vžhledem k mému pravidlu 'musím', ale opravdu si pamatuj, že články musí být o DOST delší. (a když to už nejde, tak tam hoď nějakej fullscreen :lala: )
Jinak je docela zajímavé, že k představení přidáváš svojí video-recenzi (není špatná) ale docela bych si myslel, že uděláš recku spíš na Fallout když máš takovou profilofku 8-) Vítám tě v Blogové sekci (na Zingu jsem tě už viděl) . Přeju příjemné psaní :-)
Fatal.Error=XPfatalerrorxp5036
    26.6.2011 20:39
Fatal.Error=XP

Mrazí mě to. (neni překlep) Bohužel, i když je to představení, je to žalostně krátké. 10 ti dát ale vžhledem k mému pravidlu 'musím', ale opravdu si pamatuj, že články musí být o DOST delší. (a když to už nejde, tak tam hoď nějakej fullscreen :lala: )
Jinak je docela zajímavé, že k představení přidáváš svojí video-recenzi (není špatná) ale docela bych si myslel, že uděláš recku spíš na Fallout když máš takovou profilofku 8-) Vítám tě v Blogové sekci (na Zingu jsem tě už viděl) . Přeju příjemné psaní :-)

O autorovi blogu

Pedro
Pedro
Muž, 22 let, Stráž pod Ralskem (Česká Lípa)
Bývalý redaktor herního portálu deitas.cz a aktivní redaktor IT webu poweron.cz. A ve volném čase velice hyperaktivní skejťák.
Založit herní BLOG